Select Language:

Proje Taşımacılığı

proje-tasimacilik

ERDEMELLER GLOBAL Teminatlı Nakliye Şirketimiz Transit ve İhracat, Proje taşıma konusunda uzman dinamik kadrosu ile gerçekleştirdiği “kapıdan-kapıya teslim” projeleri ile günümüz proje  multimodal taşımacılığı şirketleri arasında önemli bir yere sahiptir. Proje yüklerinizin Uluslararası veya Yurtiçi taşıma işlerini sağlayabilmektedir..  Her türlü farklı yükleriniz için gerekli ekipmanlara, örneğin Flat Racks, Flat Beds, üstü açık konteyner, kimyasallar için tank konteyner hizmeti verebilmektedir. Bu sayede her türlü yurt içi veya uluslararası  yüklerinizi forwarding hizmet ile gerçekleştirmektedir.

Firmamız, büyük projelerde deniz, kara  bağlantılı olarak nakliye ve lojistik hizmetleri sunmaktadır. Proje dahilinde ihtiyaç duyulduğu taktirde vagon ve tren istasyonları T.C.D.D den temin etme yolu ile hizmetlerin daha iyi yürütülmesi yoluna gidilmektedir. Müşterilerimize projelerinin taşınmasında  “DOOR TO DOOR” ( Boruların özel ekipmanlar ile deniz ve kara araçlarına yüklenmesi, taşınması, boşaltılması ve istiflenmesi ) anlayışı ile taahhüt etmekte ve gerçekleştirmekteyiz.

ERDEMELLER Lojistik, kara, deniz, hava  ve demir yolları ile gerçekleştirdiği ağır nakliye taşımalarında,  lashing, vinç kiralama, yol analizi, eskort, depolama hizmetleri sağlayarak multimodal taşımalarını gerçekleştirmektedir.
Özel ekipman ve ( Low Bed ) araçlar ile ağır yük taşımacılığı yada yol analizi ve mühendislik çalışmalarını yaparak gabari dışı taşımaları gerçekleştirmektedir.

ERDEMELLER Global  Lojistik, özmal araç parkında bulunan; semi treyler,jumbo,midilli araçlarla geleneksel taşımaları yaparken Lowbed ,lowloder, teleskopik Lowbed, özel yat taşıyıcı,özel boru ve sac taşıyıcı ve international konteyner taşıyıcı filosuyla endüstri sektörünün yüklerini sınır tanımaksızın organize etmekte ve taşımaktadır.


facebook/erdemlojistik
youtube/erdemeller
twitter.com/erdemeller
facebook/erdemlojistik